piątek, 18 grudnia 2015

"AFTER" ANNA TODD [RECENZJA]


TYTUŁ: AFTER
AUTOR: ANNA TODD
WYDAWNICTWO: MIĘDZY SŁOWAMI 
MOJA OCENA: 10/10 


Miłość.  To słowo, które ma wiele znaczeń. Dla jednego miłość to rodzina. Dla kogoś innego - dobro. Ale co oznacza słowo "miłość" dla Theresy Young? 


Anna Todd swoją przygodę z pisaniem zaczęła od popularnego portalu, na którym początkujący pisarze zamieszczają swoje prace. Już pierwsze rozdziały jej opowiadania podbiły Wattpada. W tej chwili ma już ponad 360 milionów wyświetleń. Książka została wydana i zdobywa świat. 

Tessa Young - osiemnastoletnia absolwentka szkoły średniej, rozpoczyna w tym roku studia. Jest dziewczyną spokojną i posłuszną swojej matce. Stanowi cały świat dla swojego chłopaka - Noah. Jej życie wywraca się do góry nogami, kiedy poznaje Hardina. Chłopak wyzwala w niej uczucia, których nigdy nie doświadczała w swoim związku. Jak bardzo potrafi się zmienić dziewczyna podczas kilku tygodni? 

Książka "After" całkowicie mnie zaskoczyła. Obawiałam się, że bohaterowie wykreowani będą na osoby dorosłe. Jak się okazało, mają w sobie niezwykle dużo młodzieńczej świeżości, przez co wydają się być niezwykle realni. 

"After" przeznaczony jest dla osób starszych, ze względu na swoją treść. Mimo wszystko jest jak najbardziej warty przeczytania. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz